بانوان

مخالفت عربستان با حضور تیم ملی تکواندوی بانوان در اماکن زیارتی

مخالفت عربستان با حضور تیم ملی تکواندوی بانوان در اماکن زیارتی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

علی رغم تلاش های رییس فدراسیون تکواندو، عربستان با حضور اعضای تیم ملی تکواندوی بانوان در اماکن زیارتی این کشور به دلیل تزریق واکسن کرونای سینوفارم مخالفت کرد.

به گزارش تیتروز، رقابت های تکواندوی آزاد قهرمانی جهان شب گذشته(شنبه) در ریاض پایتخت عربستان به پایان رسید و تیم تکواندوی بانوان ایران با نمایشی درخشان و کسب یک مدال طلا توسط زهرا شیدایی و ۲ برنز کوثر اساسه و ملیکا میرحسینی به کار خود در این مسابقات پایان داد.

در حالیکه اعضای تیم ملی تکواندوی بانوان ایران قصد داشتند در سفر به عربستان از اماکن زیارتی بازدید کنند، دولت عربستان به دلیل تزریق واکسن سینوفارم توسط اعضای تیم ایران که مورد تایید این کشور نیست، اجازه حضور تیم ملی ایران در اماکن زیارتی شهرهای مکه و مدینه را نداد.

عربستان اعلام کرده واکسن کرونای فایزر را به رسمیت می شناسد و به افرادی که این واکسن را تزریق کرده باشند، اجازه حضور در اماکن زیارتی را می دهد.

تیم ملی تکواندوی بانوان امشب(یکشنبه) ریاض عربستان را به مقصد تهران ترک می کند.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “مخالفت عربستان با حضور تیم ملی تکواندوی بانوان در اماکن زیارتی” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا