استان ها

نبرد قطب‌های والیبال ایران را شهرداری ارومیه به سختی از شهرداری گنبد برد / صابر کاظمی مصدوم شد

نبرد قطب‌های والیبال ایران را شهرداری ارومیه به سختی از شهرداری گنبد برد / صابر کاظمی مصدوم شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در یکی از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال و در دورنالاریوواسی ارومیه تیم شهرداری ارومیه موفق شد در یک دیدار سخت و نفس‌گیر ۳ بر یک شهرداری گنبد را شکست دهد.

دو تیم که در هفته‌های قبل نتایجی متفاوت گرفته بودند و شهرداری ارومیه دو شکست پیاپی و شهرداری گنبد چهار برد پیاپی کسب کرده بودند تیم شهرداری ارومیه در ست‌های دوم تا چهارم ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸ پیروز و تنها در ست نخست ۲۵ بر ۲۲ باخت.

در این مسابقه حساس تیم شهرداری ارومیه علیرضا بهبودی پاسور اصلی خود را بدلیل مصدومیت و عادل غلامی بدلیل محرومیت در اختیار نداشت ضمن اینکه صابر کاظمی ستاره ملی پوش این تیم در ست چهارم دچار مصدومیت شد و لنگ لنگان زمین مسابقه را ترک کرد تا احد رضایی جایگزین او شود.

با این نتیجه شهرداری ارومیه با ۸ برد و ۲۴ امتیاز در رده دوم و شهرداری گنبد با ۵ برد و ۱۶ امتیاز موقتا در رده چهارم جدول باقی ماندند.

سال گذشته نیز در لیگ برتر دو تیم شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد ۵ بار با یکدیگر دیدار کردند که در دو مسابقه مرحله نخست شهرداری ارومیه در دیدار رفت ۳ بر صفر و در دیدار برگشت شهرداری گنبد ۳ بر یک پیروز شدند و در مرحله پلی آف شهرداری ارومیه دو بار ۳ بر دو و شهرداری گنبد ۳ بر یک پیروز شدند.

۴۸

این نوشته با عنوان “نبرد قطب‌های والیبال ایران را شهرداری ارومیه به سختی از شهرداری گنبد برد / صابر کاظمی مصدوم شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا