استان ها

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از  قشم، دکتر افشار فتح الهی در این دیدار که جمعی از مدیران این بنیاد و مشاور امور خانواده شهدا و ایثارگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند، تکریم این خانواده ها را به عنوان یادگاران عرصه ایثار و شهادت، وظیفه تک تک کارگزاران نظام اسلامی خواند و خواستار تعامل و همکاری نزدیک سازمان با بنیاد شهید استان و نمایندگی این بنیاد در جزیره قشم شد.

براساس این گزارش عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان نیز در این دیدار با ابلاغ پیام شادباش همه خانواده شهداء استان هرمزگان و شهرستان قشم بخاطر حضور یک عضو خانواده معظم شهداء در راس سازمان منطقه آزاد قشم از رویکرد حمایتی و تعاملی این سازمان با نهادهای انقلابی استان و شهرستان تقدیر و برآمادگی این بنیاد جهت هرگونه همکاری و مشارکت با سازمان در ارائه خدمات بهینه به خانواده معظم شهداء تاکید کرد.

گفتنی است در این دیدار غلامرضا باقرزاده معاون تعاون و امور اجتماعی و قاسم صادقی رئیس اداره اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، نرگس بحرینی رئیس اداره بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان قشم و فرزاد میراب زاده اردکانی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران نیز حضور داشتند.

۴۸

این مطلب با عنوان “دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا