فرهنگ و هنر

«یه شبِ مهتاب» مازیار فکری‌ارشاد در خانه نمایش دا

«یه شبِ مهتاب» مازیار فکری‌ارشاد در خانه نمایش دا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

«یه شبِ مهتاب» مازیار فکری‌ارشاد در خانه نمایش دا

نمایش «یه شبِ مهتاب» به نویسندگی و کارگردانی مازیار فکری ارشاد در خانه نمایش دا به صحنه می‌رود.


به گزارش ایلنا، نمایش «یه شبِ مهتاب» به نویسندگی و کارگردانی مازیار فکری ارشاد و تهیه کنندگی خانه نمایش دا، از هفتم آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه دا روی صحنه می‌رود.


در این نمایش ساغر خواجه‌امیری، فرید عزیزی، بهناز شهسوار، محمد‌صادق اسدی، حامد ربیعی، رها عادلی و آصف جعفری به نقش آفرینی پرداخته‌اند.


سایر عوامل نمایش «یه شبِ مهتاب» عبارتند از: بازیگردان: ساغر خواجه‌امیری، مجری طرح: کارگاه اشتراک، مدیر اجرایی و برنامه‌ریز: ثریا تیموری، مدیر صحنه: سحر خواجه‌امیری، دستیاران کارگردان: محمدحسین خدمت‌پرست، علیرضا اسدی، طراح چهره‌پردازی: هانیه صفایی، روابط عمومی: بهناز شهسوار، صداها: حامد رحیمی‌نصر، الهه صنیعی پور، عکس: محمدحسین خدمت‌پرست. گرافیک: مرجان اندرودی، ساخت تیزر: مازیار فکری ارشاد


خانه نمایش دا در میدان فاطمی، ابتدای شهید گمنام، خیابان جهان‌مهر، کوچه ۶/۱، پلاک ۶۶ واقع است.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “«یه شبِ مهتاب» مازیار فکری‌ارشاد در خانه نمایش دا” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا