استان ها

اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس عشایری لرستان

اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس عشایری لرستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛قاسم دلفانی در این خصوص  گفت: یک دوره آموزش اجرای طرح ساعت با محیط بان در مدارس عشایری گرمسیری لرستان( تخت چان) واقع در روستاهای پلدختر برگزار شد.

اوافزود: در طرح یک ساعت با محیط بان علاوه بر تشریح وظایف سازمان حفاظت محیط زیست و اهمیت طبیعت، آب و هوا، خاک و حیوانات و ارزش آنها برای انسان و نقش آنها در اکوسیستم و زنجیره غذایی، راههای کاهش تولید زباله و استفاده از موادی که ضرر کمتری برای محیط زیست دارند به زبان ساده بازگو می شود.

دلفانی تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش، طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس با هدف جلب مشارکت جوامع محلی در حفاظت آگاهانه از محیط زیست، ارتقای سطح آگاهی های زیست محیطی دانش آموزان و آشنایی این قشر با وظایف محیط بانان اجراء می شود.

انتهای پیام

 

این مطلب با عنوان “اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس عشایری لرستان” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا