فرهنگ و هنر

منابع مالی مورد نیاز برای پرداخت معوقات مربوط به ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تامین می‌شود- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز

منابع مالی مورد نیاز برای پرداخت معوقات مربوط به ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تامین می‌شود- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،‌در دیدار جمعی از نمایندگان جانبازان معترض به عدم پرداخت معوقات مربوط به ماده ۳۸ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، توافقات لازم در خصوص تامین منابع و پرداخت این معوقات صورت گرفت.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عصر روز یکشنبه ۷ آذرماه در دیدار با جمعی از نمایندگان جانبازان معترض به عدم پرداخت معوقات مربوط به ماده ۳۸ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، پس از استماع مشکلات و نکات مطرح شده از سوی این جانبازان بر ضرورت پرداخت این معوقات بر اساس قانون تاکید کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه راهکارهای لازم در خصوص تامین منابع جهت پرداخت این معوقات را برشمرد و بر لزوم گنجانده شدن ردیف بودجه مربوط به این موضوع در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ تاکید کرد.

معاونین و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران حاضر در این جلسه نیز به تشریح نکات و موارد قانونی در خصوص پرداخت این معوقات پرداختند.

گفتنی است در این جلسه توافقات لازم در خصوص نحوه پیگیری تامین منابع و پرداخت این معوقات صورت گرفت.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “منابع مالی مورد نیاز برای پرداخت معوقات مربوط به ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تامین می‌شود- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا