سلامت

پلیس هلند زوج فراری از هتل قرنطینه را دستگیر کرد

پلیس هلند زوج فراری از هتل قرنطینه را دستگیر کرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پلیس هلند می‌گوید زوجی را که از هتل مخصوص قرنطینه مبتلایان به کووید ۱۹ فرار کرده بودند، بازداشت کرده است.

به گزارش تیتروز، این دو نفر در فرودگاه اسخیپول آمستردام و هنگامی که سوار هواپیما شده و قصد خروج از هلند به مقصد اسپانیا را داشتند، پیش از بلند شدن هواپیما دستگیر شدند.

این دو نفر که نامشان فاش نشده پس از دستگیری به مقامات بهداشتی تحویل داده شدند.

این اتفاق پس از آن صورت گرفت که تست کرونای تعدادی از مسافرانی که هفته گذشته با دو پرواز از آفریقای جنوبی وارد آمستردام شده بودند، مثبت اعلام شد. براساس اعلام مقامات بهداشتی هلند، این افراد مبتلا به سویه جدید اُمیکرون بوده‌اند. 

بنابر گزارش رویترز، با این حال هنوز مشخص نیست که تست ابتلای این زوج به سویه جدید مثبت بوده است یا خیر.

رسانه‌های محلی گزارش کرده بودند که این دو نفر موفق شدند از یک هتل قرنطینه در شمال غربی منطقه کنمرلند فرار کنند، این منطقه جایی است که مسافران آفریقای جنوبی در حال حاضر در آن در قرنطینه هستند.

یک روزنامه هلندی می گوید ممکن است این دو نفر به دلیل نقض قوانین قرنطینه تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

به گزارش بی بی سی، در بحبوحه بالا رفتن آمار مبتلایان به کووید و نگرانی‌ها در مورد سویه جدید این ویروس، قرنطینه محدودی به مدت سه هفته از صبح یکشنبه در سراسر هلند به اجرا گذاشته شد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “پلیس هلند زوج فراری از هتل قرنطینه را دستگیر کرد” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا