اجتماعی

کشف بیش از ۲.۵ تن مواد مخدر در طرح ظفر ۱۴/ افزایش بی‌سابقه کشفِ شیشه در تهران

کشف بیش از ۲.۵ تن مواد مخدر در طرح ظفر ۱۴/ افزایش بی‌سابقه کشفِ شیشه در تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

کشف بیش از ۲.۵ تن مواد مخدر در طرح ظفر ۱۴/ افزایش بی‌سابقه کشفِ شیشه در تهران

رئیس پلیس تهران بزرگ از کشف دو تن و ۶۷۰ کیلو مواد مخدر در طرح ۱۴ ظفر و دستگیری ۸۵ قاچاقچی عمده خبر داد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح ظفر ۱۴ که صبح امروز (دوشنبه) در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه چهاردهمین مرحله طرح ظفر با تلاش همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر و پایگاهای ۱۱گانه این پلیس به مرحله اجرا درآمد، گفت: در این طرح دو تن و ۶۷۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده و پنج باند بزرگ قاچاق مواد مخدر نیز منهدم شد و در مجموع ۸۵ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.


وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس بر فضای مجازی گفت: بیش از ۶۰ تارنما که اقدام به تبلیع مواد مخدر و فروش می‌کردند شناسایی و مسدود شدند و ۴۲ کیلو موادمخدر از ادمین‌های این تارنماها  کشف شد؛ همچنین هفت سرشبکه شناسایی و دستگیر شد.


رئیس پلیس پایتخت گفت: در این طرح ۶۶ خودرو کشف و ضبط، شش باب منزل که محل فروش مواد مخدر بود، شناسایی و پلمب شدند.


سردار رحیمی درباره برخورد با اراذل و اوباش گفت: در چهاردهمین مرحله طرح ظفر ۱۵ نفر از اراذل و اوباش که علاوه بر اوباشگری اقدام  به فروش مواد مخدر می‌کردند دستگیر و ۸۰ کیلو گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد؛ همچنین هزار و ۱۶۶ خرده فروش مواد مواد مخدر در این طرح دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: ارزش ریالی مواد کشف شده بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان است.


سردار رحیمی با هشدار به ورود بی‌سابقه مواد مخدر شیشه به کشور گفت: در دو ماه گذشته بالغ بر یک تن شیشه در تهران کشف کردیم؛ جوانان بین ۱۸ تا ۲۵ سال بیشترین مصرف شیشه را دارند.


وی درباره اینکه اعلام می‌شود مجرمان جریح‌تر شدند، گفت: از زمانی که طبق قانون اعدام قاچاقچیان برداشته شده است، قاچاقچیان جریح‌تر شدند؛ میزان هزینه‌ای که مجرمین به خصوص قاچاقچیان باید بپردازند بسیار ناچیز است.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “کشف بیش از ۲.۵ تن مواد مخدر در طرح ظفر ۱۴/ افزایش بی‌سابقه کشفِ شیشه در تهران” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا