حوادث

خون شهدای ما ضامن امنیت کشور است

خون شهدای ما ضامن امنیت کشور است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

خون شهدای ما ضامن امنیت کشور است

فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده مرزبان شهید “مهدی محرم” گفت: خون شهدای ما ضامن امنیت امروز کشور است و مطمئن باشید هرچه در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت.


به گزارش ایلنا، سردار ” احمدعلی گودرزی “در دیدار با خانواده سرباز شهید” مهدی محرم ” با بیان رشادت های شهدای نیروی انتظامی و مرزبانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با داشتن چنین فرزندانی همیشه سربلند خواهدبود و ایثار گرانی همچون شهید “محرم” هرگز نخواهند گذاشت این مرز و بوم جولانگاه دشمنان و افراد شرور شود.


وی امنیت، آرامش، عزت و اقتدار کشور را مرهون جانفشانی و ایثارگری های شهیدانی دانست که بدون ادعا و بی منت جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم کشور در طبق اخلاص گذاشتند.


سردار گودرزی دیدار با خانواده شهدا را برای خود و سایر همکاران مایه افتخار دانست و تصریح کرد: ما برای همیشه مدیون خون پاک شهدا هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت کشور، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.


بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه امنیت و آسایش و ثبات کنونی مدیون خون پاک شهدا و دعای خیر خانواده آنهاست، افزود: خون شهدای ما ضامن امنیت امروز کشور است و مطمئن باشید هر آنچه که در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت تا هموطنانمان از آرامش و آسایش برخوردار باشند.


فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: هریک از شهدا با نثار خون خود بالاترین خدمت را به کشور و نظام مقدس ایران اسلامی کرده اند و امیدواریم بتوانیم زحمات خانواده آنان را جبران کنیم.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “خون شهدای ما ضامن امنیت کشور است” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا