بانوان

دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان: تیم‌های قدری در گروه ما هستند

دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان: تیم‌های قدری در گروه ما هستند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فاطمه خلیلی گفت: تیم‌های خوب و قدری در گروه ما هستند که امیدوارم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و بازی‌های خوبی را ارائه کنیم.

دروازه بان تیم ملی هندبال زنان در گفت و گو با تیتروز، در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا اظهار کرد: ما تنها تیم با حجاب در مسابقات قهرمانی جهان هستیم. در ۲۵ دوره مسابقات جهانی زنان تیم ما اولین تیم محجبه این مسابقات است. امیدوارم در اولین حضورمان نتیجه خوبی که می‌خواهیم را بگیریم و بازی‌های خوبی را ارائه کنیم. 

خلیلی گفت: ما با تیم‌های نروژ، رومانی و قزاقستان همگروه هستیم. تیم سختی داریم چون نروژ جزو چهار تیم اول جهان و رومانی جزو ۱۱ تیم برتر جهان است. قزاقستان هم که جزو سه تیم اول آسیاست. تیم‌های خوب و قدری در گروه ما هستند اما امیدوارم ما هم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و بازی‌های خوبی را ارائه کنیم. 

خلیلی در خصوص شرایط اردوهای تیم ملی هندبال زنان گفت: ما حدود ۲ ماه است که از مسابقات قهرمانی آسیا بازگشتیم. اکنون شرایط اردو نسبت به قبل مسابقات آسیا بهتر شده چون ورزشکاران بلافاصله بعد از مسابقات لیگ به اردو آمده‌اند و از نظر آمادگی جسمانی شرایط خوبی دارند. 

ملی‌پوش هندبال زنان گفت: رئیس فدراسیون هندبال در شرایط سخت تیم را به مسابقات آسیا اعزام کرد و ما خداراشکر توانستیم جواب اعتماد رئیس را بدهیم و با کسب عنوان چهارمی جهانی شدیم. اکنون هم قرار است تیم را در شرایط ایده‌آل به مسابقات جهانی بفرستند که امیدوارم باز هم بتوانیم خوب بدرخشیم. 

عضو تیم باشگاهی آنادولو ترکیه گفت: من ۱۰ سال است که عضو تیم ملی هندبال ایران هستم. امسال به عنوان لژیونر به تیم آنادولو ترکیه پیوستم. شرایط در لیگ ترکیه خوب است.

به گزارش تیتروز، بیست و پنجمین دوره از مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان از ۱۰ تا ۲۸ آذر به میزبانی اسپانیا انجام می‌شود. تیم ملی هندبال زنان ایران با چهارمی در مسابقات قهرمانی آسیا جواز حضور در این مسابقات را کسب کرد و برای اولین بار در تاریخ عازم این مسابقات خواهد شد. تیم ملی دهم راهی اسپانیا می‌شود.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان: تیم‌های قدری در گروه ما هستند” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =

دکمه بازگشت به بالا