عمومی

حکم قطعی جمع آوری یک پل روگذر و پُر شدن یک تونل در تهران

حکم قطعی جمع آوری یک پل روگذر و پُر شدن یک تونل در تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمودی، شهردار ناحیه دو منطقه یک تهران در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: مجوزی برای ساخت تونل و پل یک مجتمع تجاری در تهران در سال ۱۳۹۶ داده نشده بود و توافق اولیه بین شهرداری و مجتمع تجاری انجام شده و مفاد آن اجرا نشده بود.

رای دیوان اداری برای پُر شدن تونل و جمع آوری پل رو گذر در خرداد ماه قطعی شده است.

حمید محمودی شهردار ناحیه ۲ منطقه یک در تشریح جزئیات اجرای حکم مجتمع تجاری گفت: با حضور نیرو‌های اجرائیات، حقوقی، اجرای احکام و عوامل اجرایی ناحیه دو، اقدام‌های لازم پیرامون مسدود شدن و مهروموم دو مسیر روگذر و یک مسیر زیرگذر انسان رو و ماشین‌رو مجموعه تجاری اجرا شد.

شهردار ناحیه ۲ منطقه یک تهران افزود: مسیر روگذر این مجموعه که محل اتصال قسمت شمالی و جنوبی بود در حال حاضر مسدود است تا با فراهم شدن الزامات فنی و اجرایی نسبت به جمع‌آوری و برچیدن شدن کامل آن اقدام مقتضی انجام شود.

محمودی گفت: تخلفات مجتمع تجاری فوق که به ماده ۱۰۰ ارسال‌شده بود در شعبه بدوی بعد از بررسی کارشناسی رأی به جمع‌آوری و تخریب ساختمان جنوبی و جمع‌آوری تونل و پل هوایی داده شد که مالک این مجتمع نسبت به رأی صادرشده اعتراض کرد و موضوع مورد تجدیدنظر قرار گرفت و اکنون با صدور رأی نهایی، حکم اجرا شد.

این مطلب با عنوان “حکم قطعی جمع آوری یک پل روگذر و پُر شدن یک تونل در تهران” در وب سایت www.irinn.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.irinn.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا