فناوری

برگزاری نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری در سال آینده – تیتروز | خبر جدید

برگزاری نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری در سال آینده – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، وهب جعفریان ظهر دوشنبه در یازدهمین آیین بزرگداشت سالگرد شهادت مجید شهریاری که در سالن همایش شهید مطهری دانشگاه زنجان (سایت امام خمینی (ره)) برگزار شد، با اشاره به اینکه تلاش برای برگزاری نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری در حال انجام است، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم نخستین جشنواره را در سال آینده برگزار کنیم.

وی همچنین از تشکیل یک کمیته ویژه برای برگزاری این جشنواره خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیتی که این شهید بزرگوار برای ایران اسلامی به ویژه استان زنجان دارد، مقرر شده است کمیته‌ای ویژه در دانشگاه زنجان برای برگزاری نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری تشکیل شود.

جعفریان با یادآوری اینکه نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری در بردارنده ابعاد علمی و شخصیتی شهید شهریاری خواهد بود، ادامه داد: همه ما به این موضوع واقف هستیم که اقدامات شهید شهریاری در عرصه علمی فقط به واسطه توان علمی این شهید بزرگوار محقق نشده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان زنجان با بیان اینکه شهید شهید شهریاری در سایه برخورداری از نفس زکیه، توان حل مسائل بزرگ را نیز پیدا کرده بود، گفت: باید تلاش کنیم تا بستر تزکیه نفس برای همه ما فراهم شود.

دشمنان در تلاش برای متوقف کردن ایده‌های شهید شهریاری بودند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: دشمنان در تلاش برای متوقف کردن ایده‌های شهید شهریاری بودند.

علیرضا فیروزفر، با تاکید بر اینکه دشمنان همواره در تلاش برای متوقف کردن ایده‌های دانشمندان ما هستند، ادامه داد: شهید شهریاری یکی از دانشمندانی است که دشمنان از محاسبات و طراحی‌های این شهید بزرگوار واهمه داشتند.

وی با بیان اینکه بی‌تردید محبوبت و مقبولیت شهید شهریاری فقط به خاطر موقعیت علمی این شهید بزرگوار نیست، خاطرنشان کرد: با توجه به کادرسازی‌هایی که شهید شهریاری انجام داده بود، هیچ نگرانی بعد از به شهادت رسیدن این شهید بزرگوار در راستای ادامه راه وی وجود نداشت و دشمن عملاً در رسیدن به اهداف خود ناکام ماند.

این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال بر هم زدن محاسبات علمی شهید شهریاری بودند، تصریح کرد: بدون شک راه شهید شهریاری بعد از شهادت وی ادامه داشته و ایران اسلامی به قله‌های افتخار در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه‌های علمی نزدیک و نزدیک‌تر خواهد شد.

این نوشته با عنوان “برگزاری نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری در سال آینده – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا