فرهنگ و هنر

دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی برگزار شد/ گزینه‌های مدیرعاملی بررسی شدند

دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی برگزار شد/ گزینه‌های مدیرعاملی بررسی شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی برگزار شد/ گزینه‌های مدیرعاملی بررسی شدند

در دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی موضوعاتی از جمله انتخاب مدیرعامل، مسائل صنفی، فعالیت‌های موسیقایی، وضعیت آموزشگاه‌ها و برگزاری کنسرت‌ها در شرایط کرونا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


به گزارش ایلنا، دومین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان (رئیس هیأت مدیره و سخنگو)، حمیدرضا اردلان (نایب رئیس)، حمیدرضا عاطفی (دبیر)، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی، محسن رجب‌پور و آذر هاشمی بازرس روز یکشنبه ۷ آذر در محل خانه موسیقی تشکیل شد. 


در این جلسه مباحث مربوط به مسائل صنفی، فعالیت‌ها، وضعیت کنسرت‌ها و آموزشگاه‌های موسیقی با توجه به شیوع کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای هیات مدیره به پیگیری مشکلات اهالی موسیقی تاکید و ابراز امیدواری کردند با توجه به واکسیناسیون عمومی در کشور و رفع برخی محدودیت‌ها، فعالیت‌های موسیقی به زودی از سر گرفته و موجب رونق این فعالیت‌ها شود. همچنین در این جلسه و در ادامه بررسی‌های جلسه قبل، موضوع انتخاب مدیرعامل براساس شرایط و ویژگی‌های مدیریتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 


داریوش پیرنیاکان رئیس هیات مدیره در این جلسه گفت: اعضای هیات مدیره هر یک بر اساس ارتباط و شناخت خویش و با مشورت با دیگر اعضای پیشکسوت، از بین خواص و مدیران مجرب، درخواست‌ها، برنامه‌ها و رزومه‌هایی دریافت کرده‌اند و تاکنون نسبت به معرفی نخبگان و مدیران شایسته پیشنهادهایی داشته‌اند که هر یک به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و خواهد گرفت. 


وی ابراز امیدواری کرد با توجه به مشکلات حقوقی و مالی خانه، هیات مدیره پس دریافت برنامه‌ها و بررسی‌های لازم نسبت به معرفی مدیرعاملی توانا و زبده هرچه سریع‌تر تصمیم گیری کند. 


لازم به توضیح است، طبق ماده ۲۱ اساسنامه خانه موسیقی اعضای هیات مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب می‌نماید که انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره‌های بعد بلامانع است.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی برگزار شد/ گزینه‌های مدیرعاملی بررسی شدند” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا