بین المللی

نشست سه‌جانبه مذاکره‌کنندگان ارشد چین، روسیه و آمریکا درباره مذاکرات وین- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز

نشست سه‌جانبه مذاکره‌کنندگان ارشد چین، روسیه و آمریکا درباره مذاکرات وین- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسینم، «میخائیل اولیانوف» و «وانگ کان» نمایندگان دائم روسیه و چین نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین دوشنبه شب با نماینده دائم آمریکا در امور ایران که برای حضور غیرمستقیم در مذاکرات احیای برجام در وین به سر می‌برد، دیدار کردند.

میخائیل اولیانوف نماینده دائم فدراسیون روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در پیامی توئیتری در خصوص این دیدار سه‌جانبه اظهار داشت: «امروز به همراه سفیر وانگ کان نماینده دائم جمهوری خلق چین در وین، با رابرت مالی نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران دیدار کردیم.»

وی در خصوص موضوعات مطرح شده در این دیدار افزود: «ما درباره از سر گرفته شدن مذاکرات وین درباره [احیای] برجام تبادل نظر کرده و عزم مشترک خود را برای همکاری به‌منظور پایان موفقیت‌آمیز مذاکرات ابراز داشتیم.»

انتهای پیام/.

این مقاله با عنوان “نشست سه‌جانبه مذاکره‌کنندگان ارشد چین، روسیه و آمریکا درباره مذاکرات وین- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا