بین المللی

المشاط: مأرب متشکل از 14 شهرستان، عملا به آغوش ملت یمن بازگشته است

المشاط: مأرب متشکل از ۱۴ شهرستان، عملا به آغوش ملت یمن بازگشته است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که استان مأرب با ۱۴ شهرستانش عملا به آغوش ملت یمن بازگشته است و تنها کمتر از دو شهرستان در اشغال متجاوزان است.

به گزارش تیتروز، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن وابسته به جنبش انصارالله امروز در سخنانی به مناسبت پنجاه و چهارمین سالروز استقلال این کشور و اخراج نظامیان انگلیس، اعلام کرد که روز ۳۰ نوامبر روز تمایز بین ما و دشمنان ماست.

وی این روز را به مردم یمن تبرک گفت و افزود: از ملت یمن می‎خواهم که به مبارزه خود در برابر متجاوزان ادمه دهند و برای مقابله با تجاوزات متحد باشند.

المشاط در ادامه به آخریت تحولات مأرب اشاره کرد و گفت که به شایعات دشمنان درباره ورودشان به مأرب که با هدف ایجاد رعب و وحشت مطرح می‌شود، توجه نکنند. مأرب با چهارده شهرستانی که دارد عملا به آغوش ملت یمن بازگشته است و تنها کمتر از دو شهرستان در اشغال ائتلاف متجاوز و مزدوران قرار دارد.

وی تصریح کرد: ما آماده‌ایم تا در صورت توقف حملات دشمنان و لغو محاصره و پایبندی و تعهدات عملی مزدوران به پایان اشغالگری، اقدامات نظامی و دفاعی خود را متوقف کنیم.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن افزود: از جامعه جهانی می‌خواهیم سیاست‌های خصمانه خود در قبال صنعاء را تغییر دهند و از سیاست‌های همسو با متجاوزان دست بردارد، زیرا این مسئله با اعتمادسازی یا راه‌حل‌های سیاسی منافات دارد.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “المشاط: مأرب متشکل از ۱۴ شهرستان، عملا به آغوش ملت یمن بازگشته است” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا