حوادث

ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان افزایش می‌یابد

ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان افزایش می‌یابد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان افزایش می‌یابد

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بر افزایش ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان از ۱۸۰۰ نفر به ۲۲۰۰ نفر تاکید کرد.


​به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب اعتیاد اخوان واقع در ملارد، گفت: در این مرکز، حدود پانصد نفر ظرفیت خالی وجود دارد که در اولین فرصت با انتقال مددجویان از مرکز قرنطینه تکمیل و طی یک ماه آیند با تکمیل و تجهیز فاز ۵ ، ۴۰۰ نفر به ظرفیت مرکز اخوان اضافه و از  ۱۸۰۰ نفر به ۲۲۰۰ نفر افزایش می یابد.


وی افزود: با دغدعه مسئولان کشور و تحقق وعده شهرداری تهران ، ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر تهران به حد مطلوب رسیده و مرکز اخوان می تواند به شهرهای غرب استان تهران بویژه ملارد بیشتر خدمت ارائه نمایددبیرکل ستاد بیان داشت: در استان تهران ۱۳ هزار معتاد متجاهر در مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موسوم به ماده ۱۶ نگهداری می‌شوند.

مومنی با بیان اینکه در کشور حدود ۶۰ هزار معتاد متجاهر وجود دارد، گفت: توانمندسازی و آموزش یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب ماده ۱۶ کشور است تا این افراد  مهارت و تخصص مورد نیاز را فراگرفته و  بهتر مورد پذیرش جامعه قرار گیرند.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان افزایش می‌یابد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا