فرهنگ و هنر

«از چیزی نمی‌ترسیدم» کتاب منتخب مسابقه هشت بهشت

«از چیزی نمی‌ترسیدم» کتاب منتخب مسابقه هشت بهشت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

«از چیزی نمی‌ترسیدم» کتاب منتخب مسابقه هشت بهشت

بر اساس آخرین تصمیم معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به بهانه فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی این مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» این‌بار برای جامعه دانش‌آموزی و دانشجویی کشور برگزار می‌شود.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc. ir برای ثبت‌نام در این مسابقه اقدام کنند.


آزمون این مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» روز جمعه ۱۰ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.


به ۵۰ نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی و دانشجویی این مسابقه جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.


کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب است و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ی مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است.


این کتاب در دو بخش نوشتار و دست نوشته به چاپ رسیده است.


آدرس صفحه اینستاگرام معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران https://instagram.com/fjutehran?igshid=8pcq97bys0lu است.


عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت از طریق شناسه @FJUTBookRC امکانپذیر است.


نسخه الکترونیکی کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» در سامانه طاقچه موجود است.


انتهای پیام/


این مطلب با عنوان “«از چیزی نمی‌ترسیدم» کتاب منتخب مسابقه هشت بهشت” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

دکمه بازگشت به بالا