ورزشی

اشتباهات بی‌سابقه داوران در لیگ برتر/ ثابت شد دربی داور خارجی می‌خواهد

اشتباهات بی‌سابقه داوران در لیگ برتر/ ثابت شد دربی داور خارجی می‌خواهد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

قبل از بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گل محمدی به شدت از داوری‌ها شاکی بود و می گفت در ۶ هفته گذشته اتفاقات داوری علیه پرسپولیس بوده است. استقلالی ها هم بعد از بازی با صنعت نفت آبادان به شدت معترض شده و گفتند داور پنالتی آنها را نگرفته است. آ ن‌ها حتی به قضاوت فغانی هم در بازی با نساجی اعتراض داشتند و گفتند او هم یک پنالتی ما را نگرفته است.

صرف نظر از این ادعاها که کاری به درست یا غلط بودن آن نداریم، فضای داوری کشور طوری است که تقریبا همه قبول دارند سیستم کمک داور ویدیوئی جایش در داوری فوتبال ایران خالی است و در بازی حساس شنبه هم هر تیمی شکست بخورد قطعاً داور را مقصر می داند.

حالا چه آن داور موعود بنیادی‌فر باشد چه بیژن حیدری یا هر داور دیگری! در صورتی که داور خارجی حداقل متهم به رنگ بودن نمی‌شود و به فرض اگر یک تصمیم اشتباه بگیرد کسی نمی‌تواند بگوید استقلالی یا پرسپولیسی است و یا مثلاً با مجیدی و گل محمدی مشکل دارد.

متاسفانه سالهاست که در دربی های تهران خبری از داور خارجی نیست و این تصمیم غلط حالا خودش را بیشتر نشان می دهد در همین ۷ هفته ای که از لیگ برتر گذشته ضریب اشتباهات داوران آن قدر زیاد بوده که خود کمیته داوران هم برای انتخاب داور دربی و سایر مسابقات حساس استرس دارد و بعید است که انتخاب خوبی انجام دهد درست مثل انتخاب صددرصد غلط محمدرضا اکبریان برای بازی استقلال و صنعت نفت آبادان که البته خروجی این انتخاب غلط را هم همه دیدند.

۲۵۶ ۲۵۱

این نوشته با عنوان “اشتباهات بی‌سابقه داوران در لیگ برتر/ ثابت شد دربی داور خارجی می‌خواهد” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا