فناوری

جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی بهمن ماه برگزار می‌شود – تیتروز | خبر جدید

جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی بهمن ماه برگزار می‌شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از وزارت بهداشت، نشست بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزار شد.

در این نشست اعضای هیات اجرایی بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی شامل افراد حقیقی و حقوقی و روسای کمیته‌های تخصصی انتخاب شدند.

همچنین تعیین ضوابط شرکت در جشنواره، شاخص‌های امتیازدهی، زمان و نحوه انتشار فراخوان در این نشست مطرح شد.

کمیته های تخصصی این دوره از جشنواره شامل کمیته علوم بالینی و سلامت، علوم پایه پزشکی و کمیته اختراعات و فناوری هستند که روسای هر کمیته طی حکمی از سوی دکتر سیم‌فروش منصوب شدند.

طی احکامی جداگانه از سوی دکتر ناصر سیم فروش نایب رئیس شورایعالی و رئیس هیات اجرایی بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی روسای کمیته‌های تخصصی علوم پزشکی، علوم بالینی و سلامت و ابداعات و اختراعات و فناوری بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی منصوب شدند.

طی این احکام دکتر نیکنام مدیرکل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت به عنوان رئیس کمیته تخصصی علوم پزشکی، دکتر عباس بصیری عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان رئیس کمیته تخصصی علوم بالینی و سلامت و دکتر محمدرضا آی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان رئیس کمیته تخصصی ابداعات، اختراعات و فناوری جشنواره منصوب شدند.

این مطلب با عنوان “جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی بهمن ماه برگزار می‌شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =

دکمه بازگشت به بالا