عمومی

شهید سلیمانی الگوی ماندگار برای تمامی نسل ها است – تیتروز | خبر جدید

شهید سلیمانی الگوی ماندگار برای تمامی نسل ها است – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر کیومرث حیدری ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه منازل مسکونی سازمانی ارتش در کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس اوامر رهبری قرار است ما ۲۳ هزار خانه سازمانی در سطح کشور بسازیم.

وی با اشاره به اینکه کار در این زمینه آغاز شده است، ادامه داد: از این تعداد سهم استان کرمان یک هزار و ۲۸۶ واحد است.

حیدری بیان کرد: امروز تعدادی واحد مسکونی در استان کرمان به بهره برداری می‌رسد و مابقی واحدها هم در پروژه‌های بعدی افتتاح خواهد شد.

وی مأموریت اصلی نیروی زمینی ارتش را تولید امنیت برای کشور دانست و افزود: در حال حاضر هم برای برقراری امنیت پایدار و ماندگار در مرزهای کشور مستقر هستیم. این حضور در مرزها به معنای این نیست که خطری کشور را تهدید می‌کند بلکه با هدف برقراری امنیت پایدار در مرزها مستقر شده‌ایم.

وی مأموریت دیگر نیروی زمینی ارتش را گام برداشتن در عرصه خودکفایی دانست و گفت: در این زمینه گام‌های خوبی برداشته‌ایم و باید در فرصتی که در اختیار داریم ارتش و نیروی زمینی را آماده‌تر کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: در زمینه‌هایی مانند توسعه پهپاد و استفاده از آن، تجهیز بالگردها، عرصه‌های موشکی و… فعالیت‌های خوبی داریم.

وی با اشاره به توجه به روحیه و رفاه کارکنان در نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: تأمین مسکن یکی از مؤلفه‌های معیشت است و ارتقا معیشت منزلت کارکنان برای ما دارای اهمیت است.

حیدری با اشاره به اینکه تا پایان سال آینده مسکن‌های سازمانی ساخته خواهد شد، افزود: بر این اساس تمامی کارکنان نیروی زمینی ارتش از داشتن مسکن سازمانی بی نیاز می‌شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در زمینه مسکن شخصی بیان کرد: بنا به امر مقام معظم رهبری ر معظم انقلاب کارکنان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران باید تا پایان خدمت یک واحد خانه شخصی داشته باشند. برای این منظور اجرای طرح کوثر در دستور کار قرار دارد.

حیدری گفت: امسال طرح کوثر برنامه‌ریزی، کلنگ‌زنی و آغاز می‌شود. تعهد کرده‌ایم که کارکنان ما که نیازمند ضروری به شمار می آیند تا سه آینده در زمینه مسکن شخصی بی نیاز شوند.

وی اظهار کرد: یاد حاج‌قاسم سیدالشهدای مقاومت را گرامی می‌داریم شهید سلیمانی یک الگوی ماندگار برای همگان و نسل ما و نسل‌های آینده است.

در سفر امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به کرمان و با حضور حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، زینی‌وند استاندار کرمان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان، پروژه ۳۹۶ واحدی منازل سازمانی ارتش در کرمان افتتاح شد.

این محتوا با عنوان “شهید سلیمانی الگوی ماندگار برای تمامی نسل ها است – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا