اجتماعی

شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد

شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: جوانانی با دستاوردهای خوب داریم، اما چون شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد، این جوانان دیده نمی‌شوند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان بعد از ظهر امروز با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران و معاونان وی در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد. محمود کمره‌ای معاون آموزشی دانشگاه تهران در این برنامه اظهار داشت: ما وظیفه حمایت از علم، دانش و عالم را داریم. جوانان، اندیشمندان و دانشمندان ما وقتی تلاش می‌کنند ممکن است دیده نشود. جوانانی با دستاوردهای خوب داریم اما چون شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد این جوانان دیده نمی‌شوند. بنابراین وجود افرادی که این جوانان را ببینند مهم است.


وی افزود: ما جوانانی داریم که می‌توانند اینجا بمانند و رشد کنند.این جشنواره پنجمین سال خود را می‌گذراند اما اولین بار است که بخش خصوصی به حمایت از بخش پژوهشی روی آورده است و همچنین در بخش علوم پایه حمایت می‌کند. ما باید از فعالیت‌هایی حمایت کنیم که زود بازه باشند. علوم پایه زودبازده نیست ولی علمی ریشه ای است.


کمره ای گفت: هوش مصنوعی که امروز زندگی بشر را تغییر داده است هم جزیی از حمایت‌های جشنواره بنیاد نیکوکاران جمیلی است.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “شرایط بر مدار غیرشایسته سالاری می‌گردد” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا