بانوان

دانشگاه اهل بیت وضعیت زنان در افغانستان را بررسی می‌کند – تیتروز | خبر جدید

دانشگاه اهل بیت وضعیت زنان در افغانستان را بررسی می‌کند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست‌ علمی «وضعیت زنان در کشور افغانستان» با موضوع «نظام گفتمانی طالبان نسبت به موضوع زن» به همت دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.

در این نشست دکتر مجتبی نوروزی، معاون مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی بین‌المللی و کارشناس مسائل افغانستان سخنرانی خواهد کرد.

این نشست ساعت ۱۴ تا ۱۶ چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی و از طریق لینک http://elc۲.dpm.ir:۴۴۳/rdyv۱s۵d۳۲mi برگزار می شود.

گفتنی است، «دانشگاه بین‌المللی اهل بیت علیهم‌السلام» در راستای رسالت خود به منظور کمک به ارتقای علمی و تأمین نیازهای علمی، پژوهشی و تخصصی دانشجویان و پژوهشگران مسلمان و توانمندسازی آن‌ها، همچنین کمک به شناخت فرهنگ و تمدّن اسلامی در سال ۱۳۸۳ در مقطع تحصیلات تکمیلی، در قالب یک مرکز دانشگاهی محدود تاسیس و در سال ۱۳۹۰ به دانشگاهی جامع تبدیل و فعالیت خود را آغاز کرد.

این مطلب با عنوان “دانشگاه اهل بیت وضعیت زنان در افغانستان را بررسی می‌کند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا