فناوری

طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد – تیتروز | خبر جدید

طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

لطف الله سیاهکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مصوبات امروز کمیسیون طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی گفت: در جلسه امروز که دقایقی قبل به اتمام رسید با رأی اعضای کمیسیون مشترک قرار شد طرح حمایت از کاربران به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شود تا نظرات و پیشنهادات وزارت ارتباطات نیز در طرح لحاظ شود.

وی افزود: پس از آن کار کارشناسی و بررسی‌های لازم در زمینه طرح حمایت با توجه به پیشنهادات دولت انجام و انطباق لازم صورت می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی درباره مدت زمان بررسی طرح در مرکز پژوهش‌ها نیز گفت: بررسی‌های مرکز پژوهش‌ها ظرف مدت ۱۰ روز انجام و پس از آن طرح نهایی به کمسیون مشترک ارجاع داده می‌شود تا جهت قانونگذاری اقدامات لازم صورت گیرد.

وی افزود: نمایندگان و اعضای کمیسیون مشترک نیز می‌توانند در فرایند بررسی در مرکز پژوهش‌های مجلس حضور داشته باشند.

وی اظهار داشت: خروجی مرکز پژوهش‌های مجلس درباره طرح، جایگزین طرح فعلی می‌شود.

به گزارش مهر، در جلسه روز گذشته کمیسیون طرح حمایت اعلام شد که وزیر ارتباطات در نامه‌ای خواستار اصلاح برخی مواد طرح شده است.

این مقاله با عنوان “طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا