عمومی

نصب ایکس‌ری تولید داخل در گمرکات کشور

نصب ایکس‌ری تولید داخل در گمرکات کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سید روح‌الله لطیفی سخنگوی گمرک ایران با حضور در برنامه “گفتگوی ۱۸:۳۰” شبکه خبر با بیان اینکه از پنج سال گذشته نصب دستگاه ایکس‌ری در دستورکار قرار گرفت، گفت: حدود ۱۶ دستگاه ایکس‌ری در گمرک کشور فعال شد که ۱۳ دستگاه تولید خارج و سه دستگاه تولید داخل است.

وی افزود: هم‌اکنون ایران جزو ۶ کشور تولیدکننده دستگاه ایکس‌ری است.

سخنگوی گمرک ایران بیان کرد:  با توجه به آنکه بیش از ۲ هزار کیلومتر مرز داریم و کنترل کالا‌های وارداتی و صادراتی از مرز بسیار دشوار است، وجود دستگاه ایکس‌ری برای صادرات و واردات امن‌تر است.

لطیفی با اشاره به بحث ترانزیت کالا گفت: در قرن ۲۱ گمرکات و سازمان‌های مستقر در مرز نباید باعث ایستایی شوند، به همین دلیل باید هم حاکمیت و هم سرعت اعمال شود و این امر زمانی تحقق می‌یابد که تکنولوژی به کمک ما بیاید.

 

 

 

 

 

این مقاله با عنوان “نصب ایکس‌ری تولید داخل در گمرکات کشور” در وب سایت www.irinn.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.irinn.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =

دکمه بازگشت به بالا