فرهنگ و هنر

مسابقه کتابخوانی زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز

مسابقه کتابخوانی زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری تیتروز، دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت‌نام در این مسابقه اقدام کنند.

آزمون این مسابقه کتابخوانی “هشت بهشت” با موضوع کتاب “از چیزی نمی‌ترسیدم” روز جمعه ۱۰ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به ۵۰ نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی و دانشجویی این مسابقه جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

کتاب “از چیزی نمی‌ترسیدم”، مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب است و شامل دست‌نوشته‌‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است.

این کتاب در دو بخش نوشتار و دست‌ نوشته به چاپ رسیده است.

آدرس صفحه اینستاگرام معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران  https://instagram.com/fjutehran?igshid=8pcq97bys0lu  است.

عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت از طریق شناسه @FJUTBookRC امکان‌پذیر است.

نسخه الکترونیکی کتاب “از چیزی نمی‌ترسیدم” در سامانه طاقچه نیز موجود است.

انتهای پیام /


این خبر با عنوان “مسابقه کتابخوانی زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا