استان ها

۲۰۰۰ مانع فیزیکی در نقاط آبگیر قشم استقرار یافت

۲۰۰۰ مانع فیزیکی در نقاط آبگیر قشم استقرار یافت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، شاهد ملازم با اعلام این خبر عنوان داشت: با برنامه ریزی و حضور میدانی عوامل اجرایی این مدیریت، ۲ هزار مانع فیزیکی با هدف کنترل آب گرفتگی ناشی از باران در نقاط حساس و آبگیر شهر قشم از جمله محله چابهار، چهار راه رسالت و بازار قدیم مستقر شد.

وی ادامه داد: با اقدام به موقع و متوالی در سال جاری در زمینه لایروبی منظم محلات، به کارگیری اکیپ ۱۰ نفره به منظور لایروبی کانال های روبسته زیرزمینی محدوده بازار قدیم، بارندگی روز گذشته با کمترین مورد آبگیری در معابر به پایان رسید. 

ملازم با بیان اینکه در هفته گذشته و با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی، یک کیلومتر از کانال های زیرزمینی روبسته محله بازار قدیم مجددا لایروبی شده، افزود: انباشت آب باران در قشم هر ساله در زمان بارندگی، مشکلات فراوانی به بار می آورد که با اقدامات انجام شده و همکاری شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، مشکلات سالیان گذشته را برطرف کرده ایم.

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با بیان اینکه عوامل ثابت و تجهیزات لازم از جمله ۱۰ دستگاه خودروهای مکانیزه، ۶ دستگاه پمپ تخلیه آب آتش نشانی و پنج دستگاه اَره موتوری برای حوادث احتمالی درنظر گرفته شده است، گفت: علاوه بر دستگاه های مکانیزه، ۱۰۰ نیروی واحدهای مختلف خدمات شهری و آتش نشانی در جریان بارندگی در حالت آماده باش کامل هستند.

۴۸

این خبر با عنوان “۲۰۰۰ مانع فیزیکی در نقاط آبگیر قشم استقرار یافت” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =

دکمه بازگشت به بالا