بین المللی

عربستان مدعی انهدام قایق بمب‌گذاری و پهپاد یمن شد- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

عربستان مدعی انهدام قایق بمب‌گذاری و پهپاد یمن شد- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز، تلویزیون سعودی بامداد امروز (چهارشنبه) از «ائتلاف عربی» نقل کرد که یک قایق بمب‌گذاری شده متعلق به «حوثی‌ها» (انصارالله) را در جنوب دریای سرخ سرنگون کرد.

ائتلاف سعودی مدعی شد که این قایق در آستانه انجام یک حمله انتحاری در جنوب دریای سرخ بود که هدف قرار گرفت و منهدم شد.

«ترکی المالکی» سخنگوی ائتلاف متجاوز در صفحه توئیتر خود گفت که این قایق حامل مواد منفجره از استان الحدیده واقع در غرب یمن حرکت کرده بود.

ائتلاف سعودی سحرگاه چهارشنبه همچنین ادعا کرد که نیروهایش یک فروند پهپاد را پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی صنعاء رهگیری و منهدم کردند.

صنعاء هنوز به این ادعاهای تازه ائتلاف سعودی درباره انهدام قایق بمب‌گذاری و پهپاد متعلق به ارتش یمن کمیته‌های مردمی هیچ گونه واکنشی نشان نداده است.

عربستان سعودی پیشتر هم در ادعایی مشابه اعلام کرده بود که «ائتلاف عربی»، دو قایق بمبگذاری شده یمن را در جنوب دریای سرخ کشف و منهدم کرده است.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “عربستان مدعی انهدام قایق بمب‌گذاری و پهپاد یمن شد- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا