استان ها

لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی

لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در مراسم استقبال از نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد خطاب به دانشجویان تأکید کرد: از این فرصت دانشجویی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و تلاش کنید مهارت‌های خودتان را افزایش دهید.


بیشتر بخوانید:

استفاده ۱۶ هزار دانشجو از خدمات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک


لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با بیان اینکه حدود ۳۲ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌کنند، افزود: در مقایسه با بزرگ‌ترین دانشگاه شرق کشور حدود دو برابر دانشجو داریم، تعداد استادان حدود ۶۰۰ نفر و سطح سواد و اعتبار آنان در کل کشور زبانزد بوده و به لحاظ اعتبار علمی و شهرت دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دانشگاهی جامع و الف در کشور است.

مرادی گفت: این دانشگاه یکی از سه دانشگاهی است که سال‌های اولیه دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفت، ۱۰ نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد دانشمند تراز جهانی هستند و به لحاظ ظرفیت علمی، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی بسیار خوبی داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ رضوی با اشاره به دوره بسیار کوتاه دانشجویی به دانشجویان توصیه کرد از این فرصت دانشجویی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، تلاش کنید مهارت‌های خودتان را افزایش دهید، مهارت‌های تسلط بر رایانه، زبان انگلیسی و … همه مسئولان دانشگاه نیز تلاش می‌کنند امکانات رشد و اعتلای استعدادهای شما در فضای علمی کشور را فراهم کنند.

دوره دانشجویی یک دوره طلایی است

حجت‌الاسلام جواد مهدوی‌نسب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ رضوی نیز در این جلسه در جمع نودانشجویان گفت: دوره دانشجویی یک دوره طلایی و نخستین اتفاق این دوره این است که خداوند بعد وجودی انسان را باز می‌کند و این به معنای تغییر و تحول است.

لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی

وی افزود: انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل اتفاق دیگری است که بر اساس مهارت‌های کسب شده اتفاق می‌افتد، ازدواج بزرگ‌ترین انتخاب انسان در طول زندگی است که در این دوره اتفاق می افتد.

مهدوی‌نسب با بیان اینکه دوره هشت ساله دانشجویی دوره بسیار حساسی است، عنوان کرد: در همین مسیری که شما هستید، تغییرپذیری اتفاق می‌افتد، قدر بهار جوانی و زمان تغییر و تحول را بدانید، دفتر نهاد نیز در دو حوزه تشکل‌ها و کانون‌های مختلف در کنار شماست.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا