حوادث

ریزش کانال در حال ساخت و مصدومیت یک کارگر

ریزش کانال در حال ساخت و مصدومیت یک کارگر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک کانال در حال ساخت و مصدومیت یک تن خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با تیتروز در باره جزییات وقوع  این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۰۶ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه گرفتار شدن فرد داخل کانال در حال حفر در بلوار ضلغ غربی ورزشگاه آزادی، خیابان وفایی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. 

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند در مجاورت یک برج کانالی در حال حفر بوده که یک کارگر افغان حدودا ۲۲ ساله در محل مشغول به کار بوده است. به یکباره بخشی از کانال تخریب می شود و این فرد تا بالای کمر زیر خاک گرفتار می شود. 

ملکی اظهار کرد: آتش نشانان با توجه به اینکه احتمال ریزش مجدد وجود داشت، ایمن سازی های لازم را انجام داده عملیات رهاسازی فرد را آغاز کردند. آتش نشانان پس از مدتی تلاش این کارگر را زنده اما آسیب دیده از داخل کانال خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه در گذشته نیز شاهد حوادث این چنینی بوده‌ایم، گفت: مواردی بوده که کانال در حال حفر دچار ریزش شده و افراد را مدفون کرده است و چه بسا که این افراد جان خود را از دست داده‌اند. بنابراین از پیمانکاران تقاضا می کنیم که اولا پیش از انجام عملیات خاک را مورد بررسی قرار دهند چرا که اگر خاک سست باشد احتمال وقوع این حوادث افزایش پیدا می کند. همچنین کارگران نیز حتما از تجهیزات ایمنی استفاده کنند. 

انتهای پیام 

این محتوا با عنوان “ریزش کانال در حال ساخت و مصدومیت یک کارگر” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا