استان ها

قزوین، آخر هفته بارانی است

قزوین، آخر هفته بارانی است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت اله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان با اعلام این خبر اظهارکرد: بنا بر هشدار نارنجی صادره از سازمان مدیریت بحران و سازمان هواشناسی،  از  روز پنج شنبه ۱۱آذر الی روز جمعه۱۲ آذر ماه،   با ورود و گذر  یک سامانه بارشی، در اغلب نقاط استان شاهد بارش باران و همچنین بارش  برف در ارتفاعات همراه با پدیده مه و کولاک و وزش باد لحظ ای  شدید خواهیم  بود.

وی تاکیدکرد: مقتضی است هم استانی های محترم  هشدارهای صادره  را جدی  گرفته و از  تردد بی مورد در جاده ها و مسیرهای لغزنده و از صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

مهدیخانی در پایان از هم استانی های عزیز خواست ضمن صرفه جویی در مصرف گاز از استانداردبودن سیستم گرمایشی منازل اطمینان حاصل کرده و حتما خودروهای خود را به وسایل ایمنی از قبیل زنجیر چرخ، ضد یخ، پتو، لباس گرم و جیره خشک مجهز کنند.

۴۶

این خبر با عنوان “قزوین، آخر هفته بارانی است” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا