حوادث

موادفروشان قلعه نو روانه دادسرا شدند

موادفروشان قلعه نو روانه دادسرا شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

موادفروشان قلعه نو روانه دادسرا شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ سوداگر مرگ در محدوده قلعه نو، خبر داد و گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان روانه دادسرا شدند.


به گزارش ایلنا به نقل از سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” در تشریح این خبر بیان داشت: تیم عملیات کلانتری۲۱۱ قلعه نو با رصدهای میدانی  و تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی خرده فروشان مواد مخدر در محدوده قلعه نو شدند .                                                             


وی افزود: پس از هماهنگی های قضائی تیم عملیاتی کلانتری۲۱۱ قلعه نو طی یک عملیات ضربتی هر ۲ خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و در بازدید از این مکان ۲۵۰گرم انواع مواد مخدر و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان ری ابراز داشت: هر ۲ مواد فروش سابقه دارد بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه تحمل کیفر داشته است.


وی اضافه کرد: پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “موادفروشان قلعه نو روانه دادسرا شدند” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

دکمه بازگشت به بالا