استان ها

پای «طرح پویش» به صنعت شهرستان سرخس باز شد

پای «طرح پویش» به صنعت شهرستان سرخس باز شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سرخس، محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی به اتفاق هیئت همراه در پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد سرخس حضور پیدا کرد و به‌منظور اجرای طرح پویش، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان دانشگاه و پالایشگاه منعقد شد.

طرح پویش دانشگاه آزاد اسلامی امکان اشتغال همزمان با تحصیل را فراهم کرده است و در این طرح دانشجویان همزمان با تحصیل، دو یا سه روز در هفته را در یکی از شرکت‌های متقاضی مشغول به کار می‌شوند و دستمزد آنان توسط شرکت به حساب دانشگاه واریز شده و به عنوان شهریه دانشجو لحاظ می‌شود.

دانشجویان شرکت کننده در این طرح تجربه مفید در محیط کاری را کسب کرده و پس از فارغ‌التحصیلی با آمادگی کامل وارد بازار کار می‌شوند. پس از فارغ التحصیلی، امکان استخدام و استفاده از طرح سرباز مهارت نیز در برخی موارد وجود دارد.

پای «طرح پویش» به صنعت شهرستان سرخس باز شد

این مطلب با عنوان “پای «طرح پویش» به صنعت شهرستان سرخس باز شد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا