فناوری

کنفرانس بین‌المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی آغاز به کار کرد – تیتروز | خبر جدید

کنفرانس بین‌المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی آغاز به کار کرد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز انجمن ژنتیک ایران، کنفرانس بین‌المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی به مدت دو روز ۱۰ و ۱۱ آذرماه توسط گروه زیست شناسی دانشگاه یزد و با همکاری انجمن ژنتیک ایران با مشارکت دانشگاه‌های آلگاروی پرتغال و سچینوف روسیه آغاز به کار کرد.

ژنتیک مولکولی، ژنتیک بالینی، سلول‌های بنیادی، بیو انفورماتیک، تشخیص و مشاوره ژنتیک و فارماکوژنومیکس محورهای فرعی این کنفرانس را تشکیل می‌دهند.

دکتر محمود تولایی، رئیس انجمن ژنتیک ایران در این باره خاطرنشان کرد: کنفرانس بین‌المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی با هدف گرد هم آوردن دانشمندان برجسته دانشگاهی، پژوهشگران و دانشجویان داخل و خارج کشور برای تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه‌های ژنتیک و ژنومیک انسانی به صورت مجازی در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: این کنفرانس همچنین یک بستر میان رشته‌ای ویژه برای محققان، پزشکان و دانشجویان جهت ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوری‌ها، روندها، نگرانی‌ها و همچنین چالش‌های عملی موجود و راه حل های پذیرفته شده در زمینه‌های ژنتیک انسانی و ژنومیک را فراهم می‌کند.

تولایی با اشاره به ارائه یافته‌های تحقیقات بنیادی، کاربردی، تجربی و آزمایشگاهی در تمام زمینه‌های ژنتیک انسانی و ژنومیک در این کنفرانس تصریح کرد: حضور عموم اساتید، محققان، دانشجویان و دیگر علاقمندان در این همایش بدون ثبت نام، آزاد و رایگان است.

این خبر با عنوان “کنفرانس بین‌المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی آغاز به کار کرد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا