استان ها

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با معاون سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با معاون سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش  خبرآنلاین از قشم دکتر افشار فتح الهی در این دیدار که مشاوران و مدیران ذیربط دو سازمان حضور داشتند، خواستار بررسی ظرفیت های دو سازمان درخصوص مطالعات، تجارب و امکانات مرتبط شد و بر آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم جهت انعقاد تفاهم نامه برای گسترش و تقویت روابط دوجانبه تاکید کرد.

براساس این گزارش احمد رضازاده معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز در این دیدار با ابلاغ سلام و تبریک دکتر علیرضا شهیدی رییس این سازمان به سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم، توضیحاتی در خصوص زمینه های همکاری دو سازمان ارائه کرد.

گفتنی است در این دیدار که میرزاحسینی مشاور حقوقی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، محسن جرجندی مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان هرمزگان و علیرضا امری کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم حضور داشتند، مباحثی از قبیل پژوهش های زمین شناسی پایه، مخاطرات زمین شناختی، مطالعات زمین شناسی دریایی و زیست محیطی دریا به عنوان موضوعات مشترک مطرح و مقرر شد متن پیش نویس تفاهم نامه بین دو سازمان توسط مدیر ژئوپارک جهانی قشم تنظیم و در سفر آتی دکتر علیرضا شهیدی رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به قشم به امضاء برسد.

۴۸

این خبر با عنوان “دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با معاون سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا