بین المللی

آمریکا روسیه را به اعمال تحریم‌های بی‌سابقه اقتصادی تهدید کرد

آمریکا روسیه را به اعمال تحریم‌های بی‌سابقه اقتصادی تهدید کرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزیر خارجه آمریکا روز پنجشنبه با بیان اتهامات اثبات‌نشده، روسیه را به اعمال تحریم‌های اقتصادی شدید در صورت حمله این کشور به اوکراین تهدید کرد. 

به نوشته نیویورک‌تایمز، بلینکن گفت که «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا «احتمالا» به صورت مستقیم با «ولادیمیرپوتین»، رئیس‌جمهور روسیه درباره مسائل اوکراین گفت‌وگو می‌کند. 

بلینکن که اندکی بعد از دیدار با «سرگئی لاوروف»، وزیر امور خارجه روسیه در حاشیه نشست سالانه «سازمان همکاری و امنیت اروپا» با خبرنگاران صحبت می‌کرد گفت که نگرانی‌های آمریکا درباره انتقال غیرمعمول نیرو توسط مسکو را به صورت «مستقیم و صریح» به همتای روسیه‌ای خود ابراز کرده است. 

 

در حال تکمیل…
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مقاله با عنوان “آمریکا روسیه را به اعمال تحریم‌های بی‌سابقه اقتصادی تهدید کرد” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا