اجتماعی

اهالی روستای “پَس قلعه” از نعمت گاز برخوردار شدند/گازرسانی به ۱۹ روستای کمتر از ۲۰ خانوار تا پایان سال

اهالی روستای “پَس قلعه” از نعمت گاز برخوردار شدند/گازرسانی به ۱۹ روستای کمتر از ۲۰ خانوار تا پایان سال” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اهالی روستای "پَس قلعه"  از نعمت گاز برخوردار شدند/گازرسانی به ۱۹ روستای کمتر از ۲۰ خانوار تا پایان سال

مراسم بهره برداری از گازرسانی به روستای پس قلعه شمیرانات با ۲۵۰ خانوار در شمالی ترین منطقه تهران با حضور استاندار تهران و فرماندار شمیرانات برگزار شد.


​به گزارش ایلنا، محسن منصوری  استاندار تهران درباره بهره‌برداری از پروژه گاز رسانی به روستای  “پَس قلعه” گفت: اقدامات اجرایی این پروژه از یک سال پیش با کار و تلاش شبانه روزی مهندسان آغاز شد و امروز نیز در آستانه فصل سرما این پروژه به بهره‌برداری می رسد.

وی ادامه داد: برای اجرای این طرح با ۶۵۰۰ متر لوله‌گذاری حدود ۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

استاندار تهران در پاسخ به این سوال که در سطح استان تهران چند روستا بدون گاز وجود دارد، خاطرنشان کرد: به تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار گازرسانی شده است. البته تصمیم بر این است که به روستاهایی که کمتر از ۲۰ خانوار هم هستند گازرسانی شود. گازرسانی به ۱۹ روستا امسال به پایان می رسد. اگر این ۱۹ روستا تا پایان سال گازرسانی شود در مجموع ۱۵ روستا فاقد گاز هستند. با رایزنی هایی که با شرکت گاز داشته ایم امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ روستای بدون گاز نداشته باشیم. 

استاندار تهران در بخش دیگری از سفر خود به شهرستان شمیرانات در آستان مقدس امام زاده صالح (ع) این شهرستان حضور پیدا و با قرائت فاتحه به مقام شهید فخری‌زاده ادای احترام کرد.
انتهای پیام/

این خبر با عنوان “اهالی روستای “پَس قلعه” از نعمت گاز برخوردار شدند/گازرسانی به ۱۹ روستای کمتر از ۲۰ خانوار تا پایان سال” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا