حوادث

تردد روان در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی چند استان

تردد روان در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی چند استان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تردد روان در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی چند استان

بنابر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است.


به گزارش ایلنا، بنابر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است. 


در این اطلاعیه درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها آمده است: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس سنگین است. 


براساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران و محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است. 


مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اعلام کرد: در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل شاهد بارش باران و برف و در برخی از محورهای استان‌های گیلان، مازندران و کردستان شاهد بارش باران هستیم. 


 


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “تردد روان در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی چند استان” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا