عمومی

کشف ۴۴ رأس احشام قاچاق در دهلران – تیتروز | خبر جدید

کشف ۴۴ رأس احشام قاچاق در دهلران – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، سردار دلاور القاصی مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان دهلران در راستای مبارزه همه جانبه با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق احشام در حین کنترل و پایش خودروهای عبوری با ایست و بازرسی موقت یک دستگاه کامیون را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون، تعداد ۴۴ رأس احشام که فاقد هر گونه مجوز از اداره دامپزشکی بود کشف شد، بیان داشت: کارشناسان ارزش ریالی این احشام را قریب به یک میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مبارزه با پدیده قاچاق از اولویت‌های کاری و مأموریتی پلیس است و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

این مقاله با عنوان “کشف ۴۴ رأس احشام قاچاق در دهلران – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا