سلامت

احتمال اجباری شدن تزریق واکسن کرونا در آلمان

احتمال اجباری شدن تزریق واکسن کرونا در آلمان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مقامات آلمان تصمیم گرفته اند تا محدودیتهای بیشتری را برای افرادی که از تزریق واکسن خودداری می‌کنند، در نظر بگیرند.

به گزارش تیتروز، صدراعظم آلمان روز گذشته (پنجشنبه) گفت: با اعمال محدودیتهای جدید افرادی که واکسینه نشده‌اند از حضور در فروشگاه‌های فروش اجناس و کالاهای غیر ضروری، رستوران‌ها، اماکن فرهنگی و تفریحی منع خواهند شد. آن‌ها همچنین باید سطح تماس خود با افراد دیگر را در خانه و خارج از خانه محدود کنند.

صدر اعظم آلمان همچنین افزود: قرار است نمایندگان پارلمان درباره امکان اجرای دستور عمومی برای واکسیناسیون تمام افراد از ماه فوریه یا مارس بحث و تبادل نظر کنند.

آنگلا مرکل با تاکید بر اینکه وضعیت در کشور حاد است، خواستار همبستگی ملی در زمینه مقابله با همه گیری کووید-۱۹ شد.

به گزارش تیتروز به نقل از یورونیوز، وی گفت: توافق شده است تا استفاده از ماسک در مدارس این کشور الزامی شود، محدودیت‌های جدیدی برای جلسات خصوصی اعمال و تا پایان سال ۳۰ میلیون نفر در برابر کروناویروس واکسینه شوند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “احتمال اجباری شدن تزریق واکسن کرونا در آلمان” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا