اقتصادی

طراحی دکوراسیون داخلی سالن اختتامیه طرح ملی اندیشه تمدن‌ساز

طراحی دکوراسیون داخلی سالن اختتامیه طرح ملی اندیشه تمدن‌ساز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرقدس، طراحی دکوراسیون داخلی سالن مراسم اختتامیه طرح ملی اندیشه تمدن‌ساز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، به سرپرستی زهراخلج رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، توسط انجمن علمی دانشجویی هنر و معماری این دانشگاه انجام شد.


بیشتر بخوانید:

اجرای پروژه طراحی محیطی توسط اعضای باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس


امیرحسین خان‌احمدی به عنوان ناظر پروژه، مریم جعفری و توحید محبی به عنوان مشاوران این پروژه و وحید کریم‌زاده به عنوان طراح این تیم بودند.

تیم طراحی اعزام شده توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، با تکیه بر مهارت و دانش خود در زمینه معماری و طراحی داخلی و اجرای ایده‌های خلاقانه در این پروژه خوش درخشیدند.

زهرا خلج رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، با اعلام آمادگی انجمن‌های علمی دانشجویی این باشگاه برای انجام فعالیت‌های هنری و پژوهشی عنوان کرد: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با تشکیل گروه‌های متنوع دانشجویی از میان اعضای انجمن‌ها، برای انجام پروژه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و هنری در تمامی رشته‌ها آماده است.

خلج افزود: تشکیل این گروه‌های دانشجویی زیر نظر استادان و افراد متخصص صورت گرفته است، بنابراین تمامی فعالیت‌های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، با تدبر و مهارت بالا انجام می‌شود.

خان‌احمدی نظر این پروژه هم با اشاره به اهمیت شرکت در پروژه‌های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به منظور آمادگی برای ورود به بازار کار در آینده گفت: استفاده از جوانان کوشا و علاقه‌مند برای طرح ایده‌های خلاقانه و به کار گرفتن این ایده‌ها در پروژه‌های مختلف توسط رؤسا، به رشد و پیشرفت شخص توانمند و با انگیزه و در راستای آن به رشد و ترقی کشور عزیزمان ایران کمک می‌کند.

وی افزود: امید است شاهد تلاش جوانان فعال و به کارگیری استعدادها توسط مسئولان، برای درخشش بیشتر در تمامی امورات باشیم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/

این مطلب با عنوان “طراحی دکوراسیون داخلی سالن اختتامیه طرح ملی اندیشه تمدن‌ساز” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا