استان ها

رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی خوزستان

رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی خوزستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان در مراسمی از پوستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی السلام خوزستان بر مزار شهید محمدرضا سبحانی رونمایی شد.

به گزارش تیتروز، پوستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی سلام خوزستان را رسول حق‌جو گرفیست و طراح خوزستانی، طراحی کرده است.

در ابتدای این مراسم ناصر چنانی گفت: مقام شامخ شهدا برای همه ما بسیار رفیع و بلند است و به همین مناسبت تصمیم گرفته شد مراسم رونمایی از پوستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی سلام خوزستان در جوار مزار شهید محمدرضا سبحانی اولین شهید دوران دفاع مقدس سوسنگرد برگزار شود.

معاون هنری و سینمایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص جایگاه جشنواره تئاتر عربی گفت: جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی سلام خوزستان بدون شک یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری استان خوزستان است و این جشنواره به خوبی توانسته است زبان گفت‌وگو و دیپلماسی فرهنگی و هنری را با کشورهای عرب زبان منطقه برقرار کند.

همچنین دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی خوزستان، اظهار کرد: از مسؤولان استان خوزستان و شهرستان دشت آزادگان برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره انتظار همکاری و کمک داریم تا بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای گروه‌های نمایشی در این دوره از جشنواره باشیم.

سعید نگراوی گفت: امیدوارم این دوره از جشنواره با تلاش همه به خوبی برگزار گردد و شاهد اجراهای خوبی در جشنواره باشیم.

براساس اعلام اداره کل ارشاد خوزستان، هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی سلام خوزستان در سه بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه تئاتر صحنه‌ای ایران و مسابقه تئاتر صحنه‌ای بین‌الملل نیمه آذر ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر عربی خوزستان” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا