فرهنگ و هنر

جلسه مدیران جشنواره موسیقی فجر برگزار شد

جلسه مدیران جشنواره موسیقی فجر برگزار شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

جلسه مدیران جشنواره موسیقی فجر برگزار شد

جلسه دبیر و مدیران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با سرپرست معاونت امور هنری برگزار شد.


به گزارش ایلنا، جلسه دبیر و مدیران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با سرپرست معاونت امور هنری برگزار شد.


در این جلسه که با حضور محمد اله‌یاری فومنی (سرپرست دفتر موسیقی و رییس سی و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر) برگزار شد، حسن ریاحی (دبیر)، اردوان جعفریان (مدیر بخش بین الملل)، امیرعباس ستایشگر (عضو هیت انتخاب) و محسن رجب‌پور (عضو شورای ارزیابی جشنواره سی و ششم) گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات برای برگزاری این دوره جشنواره ارائه کردند.


محمود شالویی (سرپرست معاونت امور هنری) نیز با تاکید بر اهمیت جشنواره‌های هنری فجر گفت: جنبه‌ها و مشخصه‌های هنری جشنواره موسیقی فجر و حضور گسترده و موثرهنرمندان و گروههای هنری در جشنواره موسیقی فجر مورد توجه است.


بخش رقابتی جشنواره نیز فرصتی است تا آثار و تولیدات موسیقی با نگاه کارشناسی و تخصصی ارزیابی شود. بخش بین المللی جشنواره موسیقی فجر نیز اهمیت قابل توجهی دارد و به ارتباط با گروههای هنری دیگر کشورها کمک می‌کند.


سی و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه سال جاری به دبیری حسن ریاحی برگزار می‌شود.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “جلسه مدیران جشنواره موسیقی فجر برگزار شد” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا