حوادث

تلاش برای برگزاری اجلاس اورژانس در اردوگاه راهیان نور

تلاش برای برگزاری اجلاس اورژانس در اردوگاه راهیان نور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تلاش برای برگزاری اجلاس اورژانس در اردوگاه راهیان نور

رییس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه وزارت بهداشت در حوزه راهیان نور در کنار سایر نهادها است، گفت: بزرگترین چالش مطرح‌شده موضوع پروتکل‌های بهداشتی بوده که دستورالعمل آن فراهم شده است.


به گزارش ایلنا، نشست سیاستگذاری راهیان نور کشور با حضور جعفر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور و دکتر محمد سرور معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور برگزار شد.


در این جلسه میعادفر ضمن تقدیر از بسیج، سپاه و سازمان های دیگر که در کنار وزارت بهداشت قرار گرفته و در حوزه واکسیناسیون کمک کرده اند، اظهار کرد: کادر بهداشت و درمان طی دو سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ شهید تقدیم کرده است و ما حتما از این مسیر سخت و دشوار عبور خواهیم کرد.

رییس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه بالغ بر ۸۰ درصد مردم جامعه واکسینه شدند و وزارت بهداشت درحال تزریق دُز سوم واکسن است، گفت: صف‌های طولانی واکسیناسیون نیز جمع شده است.

میعادفر با بیان اینکه وزارت بهداشت در حوزه راهیان نور در کنار سایر نهادها است، گفت: بزرگترین چالش مطرح‌شده موضوع پروتکل‌های بهداشتی بوده که دستورالعمل آن فراهم شده است.

وی با بیان اینکه در اردوگاه راهیان نور اجلاس اورژانس در جنوب کشور و در یادمان‌ها برگزار خواهد شد، عنوان کرد: وزارت بهداشت تمام تلاش را خواهد کرد تا این اتفاق مهم رخ دهد.

بر اساس گزارش سایت وبدا، رییس سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: همکاران ما به طور مداوم بازدیدهایی را از یادمان‌ها انجام و خدمات لازم را ارائه خواهند داد.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “تلاش برای برگزاری اجلاس اورژانس در اردوگاه راهیان نور” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =

دکمه بازگشت به بالا