استان ها

دانشگاه آزاد اسلامی قطب فرهنگی شهر مشهد است

دانشگاه آزاد اسلامی قطب فرهنگی شهر مشهد است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، نشست معاونان فرهنگی دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰ مرکز استان خراسان‌رضوی برگزارکننده برنامه‌های موضوعی جشنواره فرهنگی هنری امامت و مهدویت با حضور علی سروری مجد مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

متولیان فرهنگی اساسی‌ترین قطب دانشگاه هستند


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی در این نشست با اشاره به رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: امیدواریم با رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در توجه به مسائل جامعه در چارچوب سند تحول و تعالی دانشگاه نقش ارزنده در ترویج و تعمیق باورهای مذهبی و در رأس آن ترویج مذهب شیعی و توجه به اهل بیت علیهم‌السلام داشته باشیم.

محسن مرادی با بیان اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد قطب فرهنگی بخش عظیمی از شهر مشهد شده است، افزود: رویکرد فرهنگی و توجه به مسائل جامعه، جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی را در فضای جامعه به شدت تقویت کرده است و امروز جامعه مخاطبان ما بر این موضوع اذعان دارند و این همان رسالت اصلی و انتظاری است که از این مجموعه عظیم علمی و فرهنگی وجود دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی قطب فرهنگی شهر مشهد است

وی تبیین کرد: رویکرد ترویج فرهنگ امامت و مهدویت و انتظار در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته و امیدوارم با ترویج گفتمان امامت و مهدویت نقشی بی‌نظیر و بی‌بدیل در این مسیر داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی همچنین با اشاره به ظرفیت‌های این دانشگاه گفت: استان خراسان‌رضوی شامل ۱۶ واحد و مرکز دانشگاهی و ۶۰ هزار دانشجوست که واحد مشهد ۵۰ درصد از این جمعیت دانشجویی ۳۰ هزار و ۵۰۰ دانشجو را در خود جای داده است. یک‌هزار و ۱۰۰ عضو هیئت علمی در سطح استان خراسان‌رضوی داریم که ۵۷۰ نفر آن در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مشغول به فعالیت هستند.

نشست معاونین فرهنگی و دانشجویی استان های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار کننده برنامه های موضوعی جشنواره فرهنگی و هنری امامت و مهدویت صبح امروز پنج شنبه ۱۱ آذرماه با حضور دکتر سروری مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

این محتوا با عنوان “دانشگاه آزاد اسلامی قطب فرهنگی شهر مشهد است” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا