حوادث

ترافیک پرحجم در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان

ترافیک پرحجم در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در اکثر محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده‌های پنج استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با تیتروز، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت:‌برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در سراسر کشور در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل بیلقان تا سرودار و مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده مرزن آباد پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است که بارش برف و کندی تردد در آن بی تاثیر نیست.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده های آب اسک و مبارک آباد نیز پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است، گفت:‌ وضعیتی مشابه نیز در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده شیرگاه گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم اما روان در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا خبر داد و گفت:‌ وضعیتی مشابه در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل محمدشهر تا پل فردیس نیز وجود دارد. ترافیک محور تهران – فشم در محدوده های گردنه قوچک و رودک نیز نیمه سنگین است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد:‌ بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های سمنان، گلستان و خراسان شمالی گزارش شده و علاوه بر آن بارش باران نیز در برخی از محورهای استان های مازندران و خراسان رضوی وجود دارد. از این رو لازم است که رانندگان توصیه‌های مربوط به رانندگی در شرایط بارش برف و باران را رعایت کنند.

وی محورهای شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر را دو محور اصلی دارای انسداد اعلام کرد و گفت:‌ همچنین محورهای شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود، گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا و … نیز به دلیل شرایط فصلی مسدود بوده و طی این مدت تردد از مسیرهای جایگزین انجام خواهد شد.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “ترافیک پرحجم در محورهای شمالی/ بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا