اقتصادی

جهاد علمی دانشگاهیان در مسیر شهدا و ایثارگران

جهاد علمی دانشگاهیان در مسیر شهدا و ایثارگران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اسلامشهر، حامد زارعی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و بسیجیان فعال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر اظهار کرد: بسیج یک نیروی سازمان‌دهی شده مستقل نظامی نیست؛ بلکه همان‌طور که حضرت امام خمینی(ره) در تشکیل و تعریف بسیج مستضعفان به آن تأکید داشتند؛ امروز با اقتدار و افتخار بسیج شامل همه مردم ایران و حتی کل جهان شده است. دانشگاهیان با جهاد علمی و لبیک به رهبر انقلاب رهرو راه شهدا، ایثارگران و خانواده‌ آنان خواهند بود.

وی افزود: بسیج و بسیجی تفکر و اندیشه نابی است که در چارچوب روز و هفته نمی‌گنجد و همان‌طور که رهبر کبیر انقلاب(ره) آن را بنیان نهاده و مقام معظم رهبری نیز چراغ راه حرکت آن شده، هر روز با انرژی بیشتر به‌سوی عزت و اقتدار انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.(بیشتر بخوانید)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر عنوان کرد: همان‌طور که رهبر انقلاب بدان تأکید کردند، امروز مسئولیت نخبگان بسیجی بیش از گذشته در حل علمی مسائل جامعه بوده و بروز داشته و از آنان انتظار می‌رود تا در این راستا با همت بیشتری گام بردارند.

تبدیل تهدیدها به فرصت توسط بسیج

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدای اسلامشهر نیز بسیج را اندیشه و مکتبی معرفی کرد که با درک صحیح موقعیت، تحت ولای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند.

جهاد علمی دانشگاهیان در مسیر شهدا و ایثارگران

هادی ایلکا گفت: در ۴۲ سال گذشته بسیج به واقع نشان داد در موضوعات، بحران‌ها و شرایط مختلف با درک صحیح موقعیت، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است. صادرکردن انقلاب اسلامی به جهان پس از ۸ سال دفاع مقدس، شکل‌گیری بسیج جهانی پس از تشکیل داعش، راه‌اندازی رزمایش کمک مؤمنانه پس از شیوع بیماری کرونا و … از مصادیق تبدیل موفق تهدید به فرصت توسط بسیج بوده و برخلاف تمدن رو به زوال غربی، مکتب بسیجی همواره روند پیش‌رونده و پیش برنده دارد.

وی علم، فرهنگ و اقتصاد را سه مؤلفه مهم برای قدرتمندی نظام و حکومت در دنیای امروز عنوان کرد و ادامه داد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره داشتند، هرکجا(عرصه‌های مختلف علمی، سیاست، اقتصاد، مذاکرات و …)، به مکتب و اندیشه بسیجی تکیه کردیم، پیروز میدان بودیم. امیدوارم با تأسی از بیانات و مؤکدات مقام معظم رهبری و با کمک شما دانشگاهیان و نخبگان بسیجی با حرکت جهادی در این عرصه‌ها بیش‌ازپیش فعال و پویا باشیم.

جهاد علمی دانشگاهیان در مسیر شهدا و ایثارگران

به گزارش آنا، این مراسم با اجرای برنامه توسط گروه سرود میعاد ادامه و با تجلیل از پدر شهید مدافع حرم محمود شفیعی، کارکنان، استادان و دانشجویان ایثارگر و خانواده شهید، دانشجویان برگزیده جایزه ملی ایثار و نیز برگزیدگان و فعالان بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارکنان خاتمه یافت.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مقاله با عنوان “جهاد علمی دانشگاهیان در مسیر شهدا و ایثارگران” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا