حوادث

انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک

انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری باند سارقین باغات در محدوده کهریزک، خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از مزارع و باغات در محدوده کهریزک ،شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کلانتری ۱۷۰ کهریزک قرار گرفت.                                           


 وی افزود: با رصدهای میدانی مشخص گردید، تمامی این سرقت ها توسط یک باند با مشارکت ۵ متهم با ۲دستگاه خودرو وانت پیکان به وقوع پیوسته ،لذا با تحقیقات تخصصی و استفاده از تجهیزات خاص پلیسی محل حضور سارقان شناسایی  شد.                             


فرمانده انتظامی شهر ستان ری در ادامه اعلام داشت: تیم عملیات کلانتری ۱۷۰ کهریزک طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر ۵ سارق را دستگیر و ۲ دستگاه خودوروانت پیکان سارقان توقیف و در بازدید از داخل خودرو ها اموال مسروقه شامل : یک دستگاه جوشکاری،یک دستگاه دریل،چندین متر کابل برق،درب پنجره و…..کشف گردید.


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تمامی متهمان دارای سوابق متعدد سرقت بودند، ادامه داد:در تحقیقات انجام شده سارقان به بزه انتسابی معترف شدند و تاکنون ۴ شهروند شاکی شناسایی و اموال مسروقه خود را در بین اموال مکشوفه شناسایی کرده اند.


فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان گفت: پس از اخذ شکایات شکات و پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضایی گردیدند.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا