فناوری

اینستاگرام برای حفاظت از نوجوانان در کنگره آمریکا شهادت می دهد – تیتروز | خبر جدید

اینستاگرام برای حفاظت از نوجوانان در کنگره آمریکا شهادت می دهد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از رویترز، این شبکه اجتماعی دریک پست وبلاگی از مجموعه ای از تغییرات برای کاربران نوجوان خبر داد. در این میان قرار است آدام موسری مدیر اینستاگرام فردا در کنگره حاضر شود و درباره حفاظت از کودکان شهادت دهد.

اینستاگرام و متا (شرکت مادر آن) به دلیل چالش‌هایی که ممکن است این سرویس برای سلامت ذهنی و ایمنی آنلاین به وجود آورد، تحت تحقیقات گسترده هستند.

موسری نیز در پستی در اینستاگرام نوشت قابلیت تگ یا منشن کردن نوجوانان در عکس مربوط به حساب‌های افرادی که آنها را فالو نمی‌کنند، حذف شده است. به گفته او از ابتدای ژانویه ۲۰۲۲ میلادی کاربران نوجوان اینستاگرام می‌توانند محتوا را به طور انبوه حذف کنند.

به گفته او اینستاگرام مشغول بررسی قابلیت‌های کنترلی است تا محتوای مخرب یا حساسی که از طریق قابلیت جستجو، هشتگ ها، ویدئوهای کوتاه «ریلز» و گزینه حساب‌های کاربری پیشنهادی به نوجوانان توصیه می‌شود را محدود کند.

همچنین در این پست اشاره شده اینستاگرام قابلیت «Take a Break» را در آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا ارائه می‌کند. این ویژگی پس از مدت زمان خاصی استفاده از اپ به افراد یادآوری می‌کند، استراحت کنند.

طبق گزارش‌ها این شبکه اجتماعی در مارس سال آینده نخستین ابزارهای خود برای والدین را فراهم می‌کند تا آنها بتوانند مدت زمانی که فرزندانشان در اپ سپری می‌کنند را رصد و محدودیت زمانی وضع کنند.

ماه گذشته گروهی از دادستان‌های کل ایالت مختلف اعلام کردند تحقیقاتی درباره ترویج اینستاگرام برای کودکان با وجود آسیب‌های احتمالی آن آغاز کرده‌اند.

این محتوا با عنوان “اینستاگرام برای حفاظت از نوجوانان در کنگره آمریکا شهادت می دهد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا