فناوری

ژاپن قوانین جدیدی برای رمزارز وضع می کند – تیتروز | خبر جدید

ژاپن قوانین جدیدی برای رمزارز وضع می کند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ورج، استیبل کوین نوعی ارز دیجیتال است که به یک دارایی خارجی مانند ارز فیات یا سرمایه گذاری‌های دیگر مرتبط است تا قیمت ثابتی داشته باشد. تتر نیز یک نوع استیبل کوین به حساب می‌آید.

آژانس سرویس‌های مالی ژاپن (FSA) تصمیم دارد قانونی در ۲۰۲۲ میلادی ارائه کند. پیش از این نیز آمریکا طرح‌های مشابهی برای قانونمندسازی استیبل کوین‌ها ارائه کرده بود. خزانه داری آمریکا در ماه نوامبر از کنگره خواست با تصویب قانونی اجازه ندهد هیچ سازمان یا شرکتی غیر از بانک‌ها رمزارز صادر کنند.

FSA ژاپن علاوه بر محدودیت در صدور استیبل کوین، همچنین قصد دارد قوانین دیگری را نیز سختگیرانه تر کند. این آژانس بر ارائه‌دهندگان کیف پول الکترونیکی نظارت خواهد کرد که در تراکنش‌های استیبل کوین به کار می‌رود و از آنها می‌خواهد از پروتکل‌های امنیتی خاصی مانند گزارش هرگونه فعالیت مشکوک و تأیید هویت کاربران پیروی کنند.

همچنین ژاپن قصد دارد در ۲۰۲۲ میلادی یک ارز دیجیتال مبتنی بر این عرضه کند. این ارز که احتمالاً DCJPY نامیده شود، با تراکنش‌های بانکی پشتیبانی می‌شود و قرار است نقل و انتقالات بزرگ وجوه بین شرکت‌ها را سریع‌تر کند.

این خبر با عنوان “ژاپن قوانین جدیدی برای رمزارز وضع می کند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا