استان ها

۴۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در کشور

۴۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر محمد مهدی ناصحی درنشست خبری با اصحاب رسانه دراستان چهارمحال وبختیاری افزود : وسیع ترین پوشش بیمه متعلق به بیمه سلامت می باشد که (عشایر وساکنین در روستا و کارمندان دولت تحت پوشش این بیمه می باشند )

به گفته وی : ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش این بیمه می باشند. 

وی بیان داشت : در دولت سیزدهم توجه ویژه به مناطق محروم شده است وبه همین خاطر ساکنین مناطق آسیب پذیر وکمتر برخوردار درکشور بصورت رایگان بیمه می شوند. 

 وی گفت : تاکنون ۵ تا ۷ میلیون نفر که فاقد بیمه می باشند درکشور شناسایی شده اند که تلاش می شود این افراد تحت پوشش بیمه قرار گیرند. 

به گفته وی: طرح نسخه الکترونیکی در ۸۰درصد مراکز درمانی استان‌ها درحال اجرا می باشد. 

 ناصحی افزود: طرح نسخه الکترونیکی از اول دی ماه بصورت اجباری درکشور اجرا ودیگر هزینه ها نسخه‌های غیر الکترونیکی توسط بیمه ها پرداخت نمی شود. 

وی درخصوص هم پوشانی بیمه گفت : طی این مدت ۳ میلیون نفر رفع هم پوشانی در کشور انجام شده است. 

به گفته وی : هدف از اجرای طرح نسخه الکترونیکی شفافیت در پرداخت ها و کم کردن درصد خطاها و … می باشد. 

وی در خصوص هزینه های ناباروری گفت : امسال ۷۰۰ میلیارد تومان دراین خصوص اختصاص یافته است. 

به گفته وی : متاسفانه دراین سالها هزینه های درمان رشد نا متعارف ونامعقولی داشته است وپوشش مناسبی توسط بیمه ها انجام نشده است ومنابع هم هرسال رشد کمی داشته است. 

 که امیدواریم بتوانیم این مشکل را برطرف نماییم. 

۴۸

این خبر با عنوان “۴۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در کشور” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا